Kursy językowe

Mówić pięknie, płynnie, zajmująco. Przekonywać. Prezentować. Pisać mocarne maile. Zmieniać świat.

Do tego trzeba słów. Nierzadko obcych. Kursy językowe Language Extreme to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów: ekspertek, kierowniczek, liderów i samodzielnych przedsiębiorców, których do międzynarodowych sukcesów zaprowadzi właśnie sprawna komunikacja.

Ucz się tak, jak pracujesz

Znasz angielski całkiem nieźle, ale wciąż czujesz, że w biznesie trzeba czegoś więcej? Mamy rozwiązanie. Nasze kursy językowe dla firm zrobią z Ciebie dwujęzycznego specjalistę. Praktyka w mowie, kontekst biznesowy i mocna forma to sposób na rozwój.

Potrzebujesz kursu niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego? Świetnie. Mamy to! I inne języki też!

Ile zapłacę?

Za zajęcia indywidualne online: 160 zł za lekcję sześćdziesięciominutową i 230 zł za lekcję dziewięćdziesięciominutową.
Zajęcia w grupie kosztują (za jedno spotkanie, niezależnie od liczby osób):
– 180 zł/60 min oraz 250 zł/90 min (zajęcia online),
– 200 zł/60 min oraz 270 zł/90 min (zajęcia stacjonarne, zaplanowane w blokach),
– 250 zł/60 min oraz 320 zł/90 min (zajęcia stacjonarne, pojedyncze).

Jeżeli powyższa lista nie ujęła Twoich niestandardowych potrzeb, daj nam znać! Na pewno znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli zaś dla Twojego pracodawcy prowadzimy już kursy językowe dla firm w ramach umowy o dłuższej współpracy, możesz liczyć na niższe ceny.

Gdzie działamy?

Dotrzemy tam, gdzie pracujesz lub mieszkasz. Olivia Business Centre, Alchemia lub Starter w Gdańsku? Winogrady Business Centre w Poznaniu? A może Storrady Park Offices w Szczecinie? Pracujemy w największych miastach w Polsce oraz w komunikatorach online. Wszystko po to, żeby było Ci wygodnie i miło.

Kto uczy?

Nasz zespół to grupa praktyków, którzy zarówno na komunikację, jak i na potrzeby klientów biznesowych starają się patrzeć w sposób specjalistyczny. Pasja, pasja, pasja oraz charaktery, doświadczenie, wykształcenie i duch zespołu to najważniejsze zalety kadry Language Extreme. Każdy kurs językowy dla firm to połączenie indywidualnego charakteru naszych nauczycieli oraz konkretów merytorycznych, które przygotowaliśmy zespołowo. Więcej o nas tutaj.

Jaka metoda?

Jesteśmy pomysłowi, a nie odtwórczy. Nie wierzymy, że jedna komercyjna metoda załatwi sprawę raz na zawsze i niezależnie od warunków. Sporo się napracowaliśmy w różnych miejscach – dlatego wiemy, jak połączyć nasze najlepsze nawyki z metodami, których na rynku nie brakuje. W praktyce oznacza to, że przez większą część szkolenia pracujemy w mowie na samodzielnie zaprojektowanym, autentycznym materiale związanym z Twoimi zainteresowaniami lub obowiązkami zawodowymi.

Czy nauczycie mnie języka zawodowego?

Każdy z naszych kursów językowych dla firm jest dopasowany do klienta. Jeśli masz cel, znajdziemy sposoby. Program przygotujemy tak, aby uwzględniał elementy języka najbardziej przydatne w Twojej branży. Pochylimy się nad zawodowymi niuansami, podpowiadając znakomite rozwiązania językowe.

Jakich materiałów używacie?

To zależy. Lubimy rzeczy interesujące i z życia wzięte. Staramy się zróżnicować formy tak, by były stymulujące. Stąd środki technologiczne (m.in. VR i konsole), czasopisma (wolisz New Yorkera czy Harvard Business Review?), serial (Netflix czy HBO?), jedzenie (słodkie czy słone?) i sport (kolejny turniej squasha już wkrótce!). Książki są dla nas bardzo ważne. Owszem, mnóstwo wiedzy pochodzi z czytania. Ale to nie oznacza, że trzeba ciągle siedzieć w tej paskudnie pochylonej pozie nad przestarzałym podręcznikiem.

Wszystkie materiały z lekcji trafiają do uczestników po lekcji drogą mailową (na wszelki wypadek, gdyby zgubili wersje analogowe). Najciekawsze autorskie materiały (pochodzące m. in. ze szkoleń komunikacyjnych) udostępniamy naszym klientom w zakładce Zasoby.

Kiedy i jak mogę zacząć?

Teraz, zaraz! Napisz na kontakt@languageextreme.pl, a ustalimy szczegóły i najdogodniejszy termin. Przed spotkaniem poprosimy Cię o wykonanie zadań wstępnych, które pozwolą nam ocenić Twoje umiejętności (w teście i emailu). A zaraz potem – będziemy mówić i się przyjaźnić.

https://vimeo.com/136302431