Kursy dla architektów

Jest inżynierem, naukowcem, budowlańcem i technikiem od wszystkiego. Kierowniczką projektu, specjalistką do spraw zakupów i mistrzynią Excela. Jest artystką, projektantem, rysowniczką i historykiem sztuki. Jest biznesmenem (lub businesswoman), negocjatorem, prawniczką, strategiem i politykiem. Psycholożką-terapeutką, stylistką, ogrodnikiem, dyrektorem kreatywnym. Jeden zawód, a tyle kompetencji. Architekt.

Nie ustając w podziwie dla tej niezwykłej branży i jej bohaterów, podjęliśmy się zaprojektowania i zbudowania takiego kursu języka angielskiego, który byłby odpowiednio dla nich wymierzony i wyskalowany, aby zaspokoił wymagania różnych architektonicznych specjalizacji oraz potrzeby indywidualnych grup. Kurs ten wypróbowaliśmy na ponad setce klientów – architektów pełną gębą. Dziś zapraszamy kolejnych. Ciebie.

Czego się nauczysz na kursie językowym dla architektów?

Tak jak w przypadku wszystkich naszych kursów dla specjalistów, nie serwujemy „suszu językowego” (samych reguł i słownictwa), tylko uczymy Umiejętności. Nauczysz się więc jak pracować i komunikować się z klientem zagranicznym, jak opowiadać o swoich i cudzych projektach, jak negocjować, a nawet jak się odnaleźć, kiedy zabraknie języka (w buzi). Wszystko to dostaniesz opakowane adekwatnym słownictwem, fascynującymi historiami i motywującymi ćwiczeniami. Nasi lektorzy – z wykształcenia angliści, zaprawieni w bojach szkoleniowcy, a od dłuższego czasu również architektoniczni fanatycy – będą dwoić się i troić, żeby stworzyć przestrzeń do rozwoju Twojej językowej sprawności.

Czego się nie nauczysz?

Na pewno nie nauczysz się tutaj unikać udziału w dyskusji, albo nie mieć zdania. Nie nauczysz się sprawnie wybierać odpowiedzi w testach. Nie nauczysz się milczeć. Nie po to jest ten kurs.

Nie nauczysz się zbędnej wiedzy, która do niczego później Ci się nie przyda.

Wreszcie, nie nauczysz się niczego BIERNIE i NA CHWILĘ, ponieważ ciągłe ćwiczenia i aktywne wyzwania na kolejnych zajęciach zmuszą Ciebie i Twój umysł do powtarzania, zapamiętania i używania. Zmuszą Cię do aktywnej praktyki. Właśnie po to jest ten kurs.

Co proponujemy?

Oto wybrane tematy zajęć:

  • Prezentowanie siebie i swojej pracy
  • Prowadzenie spotkań (stacjonarnych i online)
  • Negocjacje
  • Efektywne pisanie e-maili
  • Wyrażanie opinii
  • Storytelling, czyli opowiadanie historii

A wszystko to z praktycznym wykorzystaniem słownictwo branżowego z takich działów jak: materiały konstrukcyjne i narzędzia, architektura krajobrazu, urbanistyka, projektowanie wnętrz, architektura zrównoważona i umowy.