Kursy językowe

Uwielbiamy tę robotę i znamy się na niej całkiem nieźle. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania, które słyszymy najczęściej. Masz inne? Ciekawi Cię coś jeszcze? Śmiało pisz lub dzwoń!

 

  1. Ile zapłacę?

Każdy klient jest dla nas ważny. Każdy ma inne potrzeby. Dlatego każdy kurs projektujemy i wyceniamy indywidualnie w zależności od intensywności, ilości godzin i liczby uczestników. Napisz do nas na kontakt@languageextreme.pl, żeby przedstawić swoje oczekiwania. Wspólnie wybierzemy rozsądną kwotę.

  1. Gdzie?

Dotrzemy tam, gdzie pracujesz lub mieszkasz. Możemy też spotykać się w naszym biurze we Wrzeszczu (ul. Lendziona) albo w kawiarni. Wszystko po to, żeby było Ci wygodnie i miło.

  1. Kto uczy?

Nasz zespół to grupa praktyków, którzy zarówno na komunikację, jak i na potrzeby klientów biznesowych starają się patrzeć w sposób specjalistyczny. Pasja, pasja, pasja oraz charaktery, doświadczenie, wykształcenie i duch zespołu to najważniejsze zalety kadry Language Extreme. Więcej o nas tutaj.

  1. Jaka metoda?

Jesteśmy pomysłowi, a nie odtwórczy. Nie wierzymy, że jedna komercyjna metoda załatwi sprawę raz na zawsze i niezależnie od warunków. Sporo się napracowaliśmy w różnych miejscach – dlatego wiemy, jak połączyć nasze najlepsze nawyki z metodami, których na rynku nie brakuje. W praktyce oznacza to, że przez większą część szkolenia pracujemy w mowie na samodzielnie zaprojektowanym, autentycznym materiale związanym z Twoimi zainteresowaniami lub obowiązkami zawodowymi.

  1. Czy nauczycie mnie języka zawodowego?

Każdy z naszych kursów jest dopasowany do klienta. Jeśli masz cel, znajdziemy sposoby. Program przygotujemy tak, aby uwzględniał elementy języka najbardziej przydatne w Twojej branży. Pochylimy się nad zawodowymi niuansami, podpowiadając znakomite rozwiązania językowe.

  1. Jakich materiałów używacie?

To zależy. Lubimy rzeczy interesujące i z życia wzięte. Staramy się zróżnicować formy tak, by były stymulujące. Stąd środki technologiczne (m.in. VR i konsole), czasopisma (wolisz New Yorkeraczy Harvard Business Review?), serial (Netflix czy HBO?), jedzenie (słodkie czy słone?) i sport (kolejny turniej squasha już wkrótce!). Książki są dla nas bardzo ważne. Owszem, mnóstwo wiedzy pochodzi z czytania. Ale to nie oznacza, że trzeba ciągle siedzieć w tej paskudnie pochylonej pozie nad przestarzałym podręcznikiem.

Wszystkie materiały z lekcji trafiają do uczestników po lekcji drogą mailową (na wszelki wypadek, gdyby zgubili wersje analogowe). Najciekawsze autorskie materiały (pochodzące m. in. ze szkoleń komunikacyjnych) udostępniamy naszym klientom w zakładce Zasoby.

  1. Kiedy i jak mogę zacząć?

Teraz, zaraz! Napisz na kontakt@languageextreme.pl, a ustalimy szczegóły i najdogodniejszy termin. Przed spotkaniem poprosimy Cię o wykonanie zadań wstępnych, które pozwolą nam ocenić Twoje umiejętności (w teście i emailu). A zaraz potem – będziemy mówić i się przyjaźnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *